Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

Program

Čtvrtek 16.5.2013
 
Horana (hory u Žiaru nad Hronom - SK)                   Evangelický kostel/Rumburk   19.00
 
Pátek 17.5. 2013
 
15.00            Průvod                                               od malé ZŠ (1.stup.)
16.30-18.30   Bubenický workshop                            Loutková scéna
16.30            Lužánek (Cestujeme po Evropě)            Galerie MKC Sever
17.00            ZUŠ tour                                             Městský klub kultury
18.00            csangó bál                                          Městský klub kultury
20.00            Vernisáž obrazů Dana Oslíka a Tannyi Badilla Solórzáno                                            
                                                                              Galerie MKC Sever
21.30            Horana (hory u Žiaru nad Hronom - SK)  Galerie MKC Sever
 
Sobota 18.5. 2013
 
8-10.00         bubenický workshop                             sál MKC Sever
9.40              průvod                                               Městský klub kultury
10.00            zahájení festivalu                                  zahrada MKK
10.05            Jääääär                                               zahrada
10.30-12.30   bubenický workshop                             sál MKC Sever
10.30            Lusatia consort                                    zahrada
11.00            Hollóenék Hungarica (HU)                     zahrada
12.00            přestávka
 
14.00            Patašpička+Lusatia consort                  zahrada 
14.15            Hollóenék Hungarica (HU)                     zahrada
15.15            L´arrache coeur                                    zahrada
16.15            Monty                                                zahrada
17.15            Jana Bauerová                                     zahrada
18.00            Heřmánek                                           zahrada
18.30            csangó bál                                          zahrada
19.30            průvod na náměstí                               Městský klub kultury
 
19.45            večerní program                                   Náměstí Osvobození
21.30            Marek Ztracený a Ztracená kapela
22.30            ohňová show
 
 
V případě nepříznivého počasí skupiny vystoupí v sále Městského klubu kultury.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
TOPlist